Potrzebujemy cię! | Aklima – Twój niezawodny dostawca urządzeń do klimatyzacji
Chcesz pracować w branży HVAC?
Być może jesteś specjalistą, którego szukamy!

Nasze aktualne stanowiska:

 

 

Nasze wolne miejsca pracy

Nasze wolne stanowiska to Twoje możliwości! Jeśli chcesz się rozwijac, osiągać wyniki w międzynarodowej firmie, pomóc w rozwoju branży HVAC i sprawić, by życie ludzi stało się wygodniejsze, z przyjemnością powitamy Cię w zespole Aklima Polska.

 

O firmie

Firma Aklima Polska posiada w ofercie systemy wentylacji i klimatyzacji czołowych światowych producentów. Aktualnie w ofercie naszej firmy znajduje się 7 marek z branży klimatyzacji, które sprzedają swoje produkty w Europie, Azji i USA. Wśród produktów, które dostarczamy naszym klientom, znajdują się jednostki do rozwiązań przemysłowych, komercyjnych, a także instalacje przystosowane do użytku domowego. Szeroki asortyment i zróżnicowany zakres cenowy pozwalają na zaspokojenie potrzeb każdego Inwestora oraz Klienta.

 

 

Nasza misja

Nowe koncepcyjne podejście do projektowania oraz sprzedaży urządzeń poprawiających mikroklimat, zarówno dla sektora przemysłowego jak i domowego.

Innowacyjne rozwiązania HVAC dla dowolnego typu obiektów.

Chcemy zmienić ustalone, dotychczasowe podejście do sprzedaży urządzeń przeznaczonych do stworzenia i utrzymania odpowiedniego mikroklimatu. Zamierzamy przejść od oferowania urządzeń do realizacji całego projektu i oferowania kompleksowych rozwiązań. Zrobimy wszystko, aby wszyscy uczestnicy rynku zmienili zdanie w kierunku indywidualnego podejścia i opracowywania całościowych i innowacyjnych rozwiązań w zakresie tworzenia odpowiedniego mikroklimatu. W tworzonych koncepcjach oraz projektach stosujemy wyłącznie nowoczesne i energooszczędne urządzenia. Nie ustaniemy w naszych dążeniach do poszukiwania i oferowania najbardziej efektywnych i opłacalnych koncepcji dla każdego Inwestora oraz Klienta.

 

Aklima Polska ceni każdego pracownika. Dążymy do zapewnienia maksymalnych możliwości rozwoju kariery i rozwoju osobistego wszystkim, którzy poprzez swoje osiągnięcia i ciągłe dążenie do perfekcji potwierdzają chęć rozwoju w firmie.

Kluczowe wartości firmy
Indywidualne podejście
Indywidualne podejście

Każdy projekt oraz skierowane do nas zapytanie to wyzwanie, którego celem jest znalezienie i opracowanie unikalnego, indywidualnego rozwiązania dla każdego obiektu. Dlaczego to jest ważne? Każdy obiekt jest indywidualny pod względem lokalizacji, typu, dostępności określonych zasobów energetycznych, a co najważniejsze, wytycznych oraz oczekiwań Klienta. Dlatego tak ważne jest indywidualne podejście do każdej inwestycji oraz do każdego Klienta.

Wydajność
Wydajność

Każdy z nas na swoim stanowisku wykonuje swoją pracę tak efektywnie, jak to tylko możliwe, co pozwala utrzymać wydajność naszej pracy na najwyższym poziomie. Dlaczego to jest ważne? Terminowość, szybkość reakcji na zapytanie daje nam przewagę konkurencyjną, co wyróżnia nas na rynku i sprawia, że jesteśmy zawsze krok przed konkurencją.

Wsparcie
Wsparcie

Niezależnie od zajmowanego stanowiska uczestniczysz w realizacji zobowiązań firmy wobec Klienta. Oto trzy główne obowiązki obsługi klienta: doradztwo i konsultacje dotyczące rozwiązań w zakresie dostępnych urządzeń, doradztwo i wsparcie przy sprzedaży urządzeń, konfiguracja/dobór urządzeń, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Dlaczego to jest ważne? Im bardziej profesjonalne i łatwo dostępne konsultacje tym łatwiej Klientowi dokonać właściwego wyboru. Im szybsze i bardziej zaangażowane wsparcie sprzedaży, tym większa motywacja Klienta do złożenia kolejnego zamówienia. Im bardziej profesjonalne wsparcie, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, tym dłuższa relacja z Klientem.

Asortyment
Asortyment

Nieustannie prowadzimy badania, porównujemy i analizujemy nasz asortyment oraz produkty konkurencji. Dzięki temu stale ulepszamy naszą ofertę i uzupełniamy ją o nowe produkty. Dlaczego to jest ważne? Szeroki asortyment urządzeń pozwala na oferowanie większej ilości rozwiązań w celu zaspokojenia potrzeb klienta oraz różnych typów obiektów. Nowe produkty zawsze przyciągają uwagę zarówno nowych, jak i stałych klientów.

Magazynowanie
Magazynowanie

Systematycznie aktualizujemy nasz magazyn o najpopularniejsze modele urządzeń. Dlaczego to jest ważne? Obecność własnego dużego magazynu pozwala na zapewnienie stałej dostępności towaru oraz skrócenie czasu wysyłek i dostaw.

Ludzie
Ludzie

Największą wartością naszej firmy są ludzie. Dlatego stale dbamy o to, aby nasi pracownicy charakteryzowali się najwyższym poziomem wiedzy, umiejętności i profesjonalizmu. Dlaczego to jest ważne? Nikt nie może nic zrobić bez pomocy wysoko wykwalifikowanego zespołu.

Warunki pracy
Środowisko
Środowisko

Aklima Polska to elastyczny harmonogram pracy, różne modele pracy (praca zdalna, hybrydowa) oraz atrakcyjne wynagrodzenia.

Zdrowie
Zdrowie

Mamy wszystko, czego potrzebujesz, aby promować zdrowy styl życia: ubezpieczenie zdrowotne, płatne urlopy i zwolnienia lekarskie, przerwy online i wsparcie psychologiczne naszego działu HR.

Uznanie
Uznanie

W Aklima Polska Twoje osiągnięcia zostaną zauważone i nagrodzone. Każdy może zostać Pracownikiem Roku i w nagrodę wyruszyć w ekscytującą podróż na koszt firmy.

Relacje
Relacje

Aklima Polska dba o swoich pracowników! Otrzymasz wspaniałe prezenty świąteczne, weźmiesz udział w zajęciach integracyjnych, spędzisz z zespołem wspaniałe wakacje za granicą i zdobędziesz nagrody finansowe. Doceniamy wszystkich członków rodziny Aklima Polska. Organizujemy imprezy firmowe, imprezy tematyczne, imprezy integracyjne, przekazujemy Pracownikom upominki z ważnych wydarzeń.

Szkolenie
Szkolenie

W Aklima Polska mamy firmową bibliotekę dostępną online, bezpłatne wykłady i szkolenia! Będziesz miał wiele możliwości rozwoju i doskonalenia swoich umiejętności zawodowych.

Najważniejszym kapitałem Aklima są ludzie. Zatrudniamy ponad 250+ pracowników i bierzemy odpowiedzialność za ich rozwój oraz dobre samopoczucie. Relacje z każdym pracownikiem budujemy w oparciu o zaufanie, szacunek i wzajemną odpowiedzialność. Aklima Polska jest liderem na rynku HVAC właśnie ze względu na potencjał każdego, kto jest członkiem naszego zespołu. Aklima Polska to nasi ludzie, to nasz zespół!

Chcesz być na bieżąco?
Po prostu wypełnij formularz i prześlij nam swoje CV. Opowiedz nam o sobie.
Skontaktuj się z nami
+48 502 121 436